אני מאמינה שלכולם מגיעה בריאות טובה ואיכות  חיים. זה היעוד שלי וזה מה שמניע אותי בחיים.
החזון שלי הוא לראות אנשים שאוכלים לפי צרכי גופם באופן טבעי, מרוצים ומרגישים טוב בגופם ובנפשם, עוסקים במימוש עצמי ולא בדיאטות או חישובי קלוריות .
לגוף יש יכולת טבעית לאזן ולרפא עצמו, בתנאי שנותנים לו את הכלים המתאימים, אז  עזרו לגוף לעזור לעצמו בדרך טבעית.

בקליניקה "עתיד בריא" לרפואה משולבת ,מטפלים ברוב התסמינים והמחלות, אך ההתמחות שלנו הינה במניעה, תמיכה וריפוי של מחלות מערכת העיכול, מחלות מטאבוליות, מחלות אוטואימוניות ומחלות סרטן.
בקליניקה הרצאות וסדנאות לחולים אונקולוגים וסדנאות בנושאי בריאות שונים לכלל האוכלוסייה.

כבוגרת התמחות אונקולוגית במחלות הסרטן בביה"ח בלינסון, אני ממליצה לחולים במחלות הסרטן (בתיאום עם האונקולוג)
לבצע דיקור סיני ושילוב צמחי מרפא ותזונה מותאמת לצרכי המטופל, במיוחד בתופעות הלוואי בזמן טיפולים ובתשישות הפיזית והנפשית בגמר הטיפולים.
לטיפולים הנ"ל יש חיזוקים והוכחות מדעיות.

הטיפולים בקליניקה מתבצעים באמצעות שיטות טבעיות: דיקור סיני, תזונה נטורופתית וסינית, צמחי מרפא, תוספי תזונה ורפלקסולוגיה.

הקליניקה מנוהלת ע"י ריקי וסרמן, נטורופתית, הרבליסטית קלינית מוסמכת ומטפלת ברפואה הסינית.

את דרכי לרפואה טבעית התחלתי עוד בנעוריי, גם טרם היותי נטורופתית, המלצתי לסובבים אותי לעבור לתזונה בריאה כחלק מאיכות חיים או פתרון לתסמין או מחלה אל הרפואה המשלימה הגעתי אחרי שנים רבות של קריאת ספרים ומחקרים ברפואה ותזונה מערבית/קונבנציונאלית בתקופה זו עבדתי בחברת הייטק בתפקידי ניהול שונים. אך חיפשתי דרך להרחיב ולקבל אישור רשמי לידע שלי.

לכן למדתי ואני בוגרת מגמת נטורופתיה והרבליזם קליני במכללת מירב בחסות קופ"ח מכבי. מאז סיום לימודיי אני מקדישה את זמני ומרצי לעזור לאנשים לבריאות טובה ולמידה ועדכונים מדעיים בתחום הרפואה הטבעית.
במקביל לעבודתי בקליניקה אני עורכת סדנאות בנושאי דיאטה ובריאות לקבוצות, מרצה בארגונים שונים ומקדמת בריאות במקומות עבודה

בחרתי ברפואה המשלימה, כוון שגישה טבעית/הוליסטית גורמת לגוף להתמודד טוב יותר עם תסמינים ומחלות ובמיוחד מחלות כגון סרטן, שעדיף לתמוך בגוף בחומרים ורכיבים טבעיים, כדי לא להוסיף לגוף  רעילות נוספת.
פתחתי שיטה המשלבת בין הרפואות השונות (גם עם הרפואה המערבית/קונבנציונאלית) אותה אני מיישמת בקליניקה שלי שנים רבות.
הגישה שלי מיישמת את העקרונות של דיאטות (תפריטים)  אינטגרטיביות/פונקציונאליות המותאמות לצרכי המטופל ולא כ"המלצה כללית" לרוב האוכלוסייה. לדיקור הסיני, טיפול באמצעות צמחי המרפא ולתזונה יש היבטים וחיזוקים מחקריים/מדעיים.

כפי שעזרתי למאות מטופלים, אעשה הכל  על מנת לעזור גם לכם.  יש לי היכולת והידע  ביחד עם הניסיון הרב לרפא תוך זמן קצר בעיות בריאותיות

איך מתבצע התהליך ?
קביעת פגישה מראש בטל'  054-7403374

בפגישה ראשונה , אני מאבחנת (אחרי תשאול) ובהתאם מחליטה על טיפול המושתת על הרפואה הנטורופתית , הסינית או שילוב של שתיהן. לפעמים אני ממליצה על בדיקות קונבנציונאליות החשובות לטיפול. בתום האבחון אני מעבירה מסמך מפרוט ובו המלצות בריאותיות ותזונתיות שונות  בהתאם לצרכי המטופל , בעיקר: תזונה, דיקור, צמחי מרפא

פגישות מעקב או טיפול יתבצעו בהתאם לצרכי המטופל וללא התחייבות מראש.

המטרה העיקרית שלי, וכך גם יעידו מטופליי, ללמד המטופל להיות אחראי לבריאותו, על-מנת שיבצע את המשך התהליך , באופן עצמאי וללא תלות בי.
אפשר להתקשר לצורך התייעצות בלבד.
אני מזמינה אתכם להתחיל את השינוי ריקי וסרמן – אתך לעתיד בריא ואיכות חיים